poniedziałek, 5 września 2016

Co nowego w biznesie?

Dzień dobry kochani!

Kilka dni temu dotarło do mnie najnowsze wydanie Business English Magazine. W końcu! ;) Można się przyzwyczaić do dawki języka angielskiego. <3

Co znajdziemy w najnowszym numerze? Między innymi artykuł na temat Albanii, biznes urody, garść informacji o osobach takich jak Theresa May czy Stella McCartney i jak zwykle mnóstwo, mnóstwo nowych słów, zwrotów i wyrażeń! Uczymy się języka obcego, a jednocześnie dowiadujemy się multum ciekawostek na temat polityki i historii różnych państw świata. Artykuły są jak zawsze przygotowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Magazyn zdecydowanie warty uwagi!

Business English Magazine jest poświęcony tym osobom, które znają język angielski na poziomie podstawowym i swobodnie nim operują. Natomiast osobom początkującym radzę zajrzeć do magazynu English Matters, który skupia się na lżejszych tematach, a zawarty w nim język jest łatwiejszy i zdecydowanie przyjemniejszy niż w Business English.

Co tu dużo mówić? Zrecenzowałam już niejeden magazyn od Colorful Media i za każdym razem Was do niego zachęcam. Bardzo się cieszę, że powstają takie wydawnictwa i cieszą się coraz większą popularnością. Wielkie brawa za trud włożony w przygotowanie takich gazetek! Serdecznie polecam. ;)

Za magazyn dziękuję wydawnictwu:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz