wtorek, 28 lutego 2017

Biuro Podróży Samotnych Serc powraca!

Georgia Green prowadzi Biuro Podróży Samotnych Serc, które powoli buduje swoją markę. Miała nadzieję, że ten biznes okaże się cudowną przygodą, ale rzeczywistość jest bardziej prozaiczna. Praca w branży turystycznej ma niewiele wspólnego z wylegiwaniem się na egzotycznej plaży. Georgia nie znajduje czasu dla Bena, w którym jest zakochana, dla przyjaciół, rodziców ani dla siebie samej.
Niespodziewanie musi wyjechać służbowo do Indii i incognito wziąć udział w wycieczce singli ze złamanym sercem. Magia Tadż Mahal, chaos Bombaju, kolorowe Bollywood, złote plaże Goa – może dzięki tej podróży coś w jej życiu się zmieni. Indie to liczne niespodzianki i nie zawsze można mieć wszystko pod kontrolą.


Pamiętacie moją recenzję poprzedniej części "Biura Podróży Samotnych Serc"? Jeżeli tak to doskonale wiecie, że pisałam o trafności określenia "Bridget Jones z plecakiem". Sięgając po kolejną część obawiałam się, że autorka nie utrzyma tak wysokiego poziomu. Na szczęście i w tym przypadku mogę powiedzieć, że porównanie do Bridget Jones jest aktualne! 

Główna bohaterka po raz kolejny wpakuje się w spore kłopoty, z których będzie musiała się wygrzebać. Sprawi jej to o wiele więcej problemu niż poprzednim razem... Georgia wybiera się do Indii w sprawach służbowych, choć w głębi serca czuje, że taka zmiana miejsca jest jej niezwykle potrzebna. Kolejny raz przejdzie wewnętrzne zmiany, które są niezbędne do poprawnego funkcjonowania. Georgia zaczęła powoli popadać w pracoholizm i już prawie straciła całą swoją kobiecość, spontaniczność, energię i chęć do życia. Na szczęście wyprawa do Indii zmienia wszystko!

Dla autorki książki należą się ogromne brawa, ponieważ stworzyła książkę, która uczy i bawi - a takie są najlepsze. :) Jest to literatura idealna dla kobiet na wolne wieczory. Niech nie zwiedzie Was tytuł! W końcu nie po tytule oceniamy książki... Dzięki uprzejmości autorki możemy dowiedzieć się kilku ciekawostek o różnych rejonach Indii, o tradycjach, świętach czy po prostu codziennym życiu. To bardzo dobrze świadczy o autorce, która musiała poświęcić sporo czasu na przygotowanie takich informacji. A dzięki temu my, czytelnicy, jesteśmy jeszcze bardziej zachwyceni treścią. :) W drugiej części przygód Georgii znajdziemy jeszcze więcej dobrego humoru, oryginalnych miejsc, niezapomnianych przygód i wiele innych. Polecam książki pani Katy Colins i bardzo się cieszę, że wkrótce ukaże się kolejna część - "Biuro Podróży Samotnych Serc. Kierunek: Chile. Czekam z niecierpliwością. :)

Za egzemplarz dziękuję wydawnictwu:


2 komentarze:

  1. Książkę zapisuję na listę chciejek :) jestem nią bardzo zainteresowana. Tylko najpierw nadrobię poprzedni tom. No i okładka mi się podoba xD
    Pozdrawiam cieplutko :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Brzmi ciekawie, zapamiętam tytuł i rozejrzę się za nim.
    Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń