niedziela, 30 października 2016

Podsumowanie wyzwania #2

Kochani!

Nie miałam czasu wcześniej przygotować tego podsumowania, dlatego napiszę je "na szybko". Cieszę się, że są osoby, którym wyzwanie się podoba i mam nadzieję, że liczba takich osób będzie ciągle wzrastać! :) Będę miała dla Was małą niespodziankę, ale o tym będzie więcej w poście wprowadzającym nowe hasło do naszego wyzwania. A teraz przejdźmy do podsumowania...Tym razem postanowiłam przedstawić Wam poszczególne rozdziały w trochę inny sposób niż poprzednio. Myślę, że to będzie lepsze niż opisywanie rozdziałów moimi słowami.No i jeszcze jedna sprawa... Proszę autorów rozdziałów o dystans i nieobrażanie się na mnie, bo obrazki, które dodam są moją luźną interpretacją Waszych słów i po prostu kojarzą mi się z Waszymi historiami. Z przymrużeniem oka! :)

1. Michalina Garbal [klik!]


3. CreepyPastaMonster [klik!]

4. Books from whole world [klik!]Szczerze powiem, że najbliższe mojemu sercu jest opowiadanie kryjące się pod numerkiem 7. Ale trzeba przyznać, że gołym okiem widać przeogromną różnorodność, zarówno w formie jak i w treści. 

Serdecznie Was zapraszam 1 listopada na nowe hasło! Tym razem będzie to coś extra! Ale nie będę zdradzać szczegółów. :)

Dla osób, które chcą dołączyć do wyzwania lub dla tych, które chcą przypomnieć sobie regulamin: 

Do usłyszenia! :)

4 komentarze:

 1. Cudowne wyzwanie. W końcu zmusza mnie, żeby zabrać się za siebie i zacząć pisać. Sama chyba nie dałabym rady się zmusić. :) Wszystkie opowiadania są świetne, temat przewodni był jak najbardziej udany.
  Z niecierpliwością czekam na nowe hasło!

  Pozdrawiam,
  Book Prisoner! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Prace z tamtego miesiąca przeczytałam wszystkie. Każda była wspaniała, niektóre miały drobne niedociągnięcia, ale i tak posiadały własny, niepowtarzalny urok. Już się nie mogę doczekać, co autorzy zaserwowali tym razem :)
  Pozdrawiam cieplutko,
  gabRysiek recenzuje

  OdpowiedzUsuń
 3. Nominowałam Cię do LBA

  https://moje-czytania.blogspot.com/2016/10/liebster-blog-award-3.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Nawet całkiem pasuje ten obrazek ^^
  Nie będę pisać więcej, rozpisałam się przy WAR na listopad XD

  Mi$ka
  hakuna-muhimu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń